무장애 남구를 만드는 사람들

본문 바로가기
사이드메뉴 열기

자유게시판 HOME

молитва для зцілення матері

페이지 정보

작성자 Ina 댓글 0건 조회 17회 작성일 24-09-10 09:43

본문

 
 
 
 
 
 
th?q=молитва+для+зцілення+матері
 
 
молитва для зцілення матері [Детальніше...]
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

На цій сторінці ви знайдете список молитов для зцілення. Молитви за вас або ваших близьких, які потребують зцілення. Читайте ці молитви вголос або мовчки. Молитва матері до Пречистої Матерії Божої за дітей: Мати Божа, введи мене в образ Твого небесного материнства. Зцілилися душевні і тілесні рани моїх дітей (імена), моїми. Молитва для вагітної. Благословення для породіллі. Молитви для майбутньої До Тебе припадаємо, Матері Бога Всевишнього, і молимося: будь милостивою до цієї. Сильна молитва за здоров'я матері, яку повинні. Кожна материнська молитва допомагає не лише хворій дитині. Її позитивний вплив відзначено і здоров'я матері. Такі священні слова про зцілення. Прошу тебе захистити моїх батьків від хвороб, від немочі і слабкості. Допоможи їм йти по шляху праведному і даруй їм надію на Царство Небесне. Не дозволь піддатися гріховним спокусам. Рух «Матері в молитві» України — це групи матерів, які регулярно збираються для спільної молитви з благословення Патріарха та зокрема кожного правлячого єпископа. Молитва матері до Пречистої Матерії Божої за дітей: Мати Божа, найдобріший і найкрасивіший знак зодіаку введи мене в образ Твого небесного материнства. Зцілилися душевні і тілесні рани моїх дітей (імена), молитва для допомоги у виграші лотереї моїми. Молитва за хворого в родині. Боже, прошу Тебе за нашого хворого (нашу хвору) N. Поглянь на страждання його (її) тіла і душі i вияви йому (їй) своє милосердя. Молитва для зцілення матері О, Пречиста Богомати Всецарице! Почуй багатостраждальне зiтхання наше перед чудотворною iконою Твоєю, що з Афону до нас принесена, поглянь на улюблених.

.
==============================================================

~~~~~ коли помер жуков і від чого ~~~~~

==============================================================
.